AMBASADORKA

Moje práce mě baví a dává mi smysl. A proč jsem při své práci založila

KLUB DONNA?

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Pracovně se pohybuji převážně mezi ženami. Před lety jsem začala pořádat Dámské večery pro mé zákaznice a kamarádky, aktivně jsem se účastnila různých víkendových akcí a pak jsem si  uvědomila, že mám kolem sebe spoustu báječných žen, které mají zajímavou práci nebo koníček. Jsou v něčem jedinečné a dělají něco, co já obdivuji. Jsou pro mě inspirací. V té době přišla myšlenka založit klub pro ženy. KLUB, kde se budou moci ukázat i tyto báječné a inspirativní ženy.  KLUB, kde já budu moci uceleně prezentovat svoji práci a pořádat akce pro ženy.
Založila jsem Klub Donna, který nám dává možnost potkávat se a vzájemně se inspirovat. Klub, který je podporou pro ženy, které mají svoji zajímavou práci a chtějí o sobě dát vědět. Protože my ženy máme v sobě každá neskutečnou sílu, ale potřebujeme jen podporu, abychom byly schopné to všem ukázat.


 

 

 

 

 

 

 

 

Klub Donna je pro ženy, které hledají inspiraci, rády se setkávají se zajímavými lidmi, které se zajímají o svůj seberozvoj, péči o své tělo, zdraví bez chemie, přirozenou krásu, relaxaci 

a aktivní odpočinek, zajímavé a poučné kulturní akce, zdravé a kvalitní vaření, cestování

a mnoho dalšího.


Naše společné téma je KRÁSA, ZDRAVÍ, ROVNOVÁHA - INSPIRACE PRO ŽENY. A pokud Vás zajímá, proč se náš klub jmenuje Donna, tak si to můžete přečíst ZDE.              

jÁ dONNA.jpg
S Radanou.jpg
s ANNA PLÁNIČKOVÁ.jpg
p1040903-1 (1).jpg