Adresa: Doudlevecká 20, Plzeň      Otevírací doba:  po+pá  9:30 - 12:00,  út+st+čt  9:30 -14:30,  jiný čas si domluvte na tel. 606 227 165

Jmenuji se Mgr. Pavla Kavinová,

v oblasti kosmetiky a vizáže pracuji již více než 15 let.

 

Moje původní profesí jsem učitelka, ale tomuto povolání se již nevěnuji, ale studium pedagogické fakulty mi dalo kvalitní základ pro to, abych se mohla věnovat lektorování.

 

V roce 2009 jsem založila Beauty akademii PK, kde se věnuji nejen pořádání kurzů sebelíčení a péče o pleť, ale také Barvové typologii.


V roce 2017 jsem začala spolupracovat s firmou  tianDe, po celou dobu se aktivně věnuji školením, seminářům o produktech a jejich praktickému využití a řešením různých nejen kosmetických a vizážistických problémů. Pro více informací o tianDe klikněte zde.

V roce 2019 jsem založila dámský klub - Klub Donna, který zde má také své sídlo. Prostory našeho rodinného školicího centra využíváme také pro pořádání seminářů a workshopů tohoto klubu.

20200403-_1020424-Edit.jpg

TianDe dokáže pomoci s řadou potíží. Od kožních a vlasových problémů, přes bolesti zad a kloubů, migrény, gynekologické záležitosti, až po psychickou pohodu a štíhlou linii. Výsledky používání produktů tianDe jsou srovnatelné s terapeutickou léčbou.

Vzhledem ke stále narůstající klientele jsme se s manželem rozhodli rozšířit služby, které byly doposud
on-line, po telefonu nebo formou osobního setkání v různých kavárnách, a proto jsme vybudovali školicí a informační centrum v Plzni.

P1030302.JPG
P1040401.jpg
S Radanou.jpg

Zde mám své zázemí, všechny potřebné produkty i pomůcky k tomu, abych mohla se svými klienty efektivně pracovat a nabídnout příjemné místo s dostatečným zajištěním soukromí, pro řešení různých diskomfortních záležitostí.


Velkou výhodu vidím především v možnosti zakoupení si produktů ihned na místě a komfortu jednotlivých workshopů a seminářů, které zde pořádám.

Více z našeho blogu