Hlemýždí mucin

Aktualizováno: 18. 9. 2020


Jak název napovídá, hlavní složkou řady tianDe's Snail Secret je hlemýžď.

V podstatě jde o sekret hlemýždě, který obsahuje obrovské množství cenných kosmetických složek: kolagen, elastin, vitamíny A, C, E, kyselinu hyaluronovou aj. Díky mnoha úžasným vlastnostem se tato, téměř zázračná složka, prosadila jako složka používaná do složení různých kosmetických přípravků.A co dokáže hlemýždí hlen?

  • ➢ Brání pokožce před poškozením způsobeným UV paprsky, zpomaluje stárnutí díky antioxidačním látkám

  • ➢ Výrazně snižuje dokonce i nejviditelnější expresní linie, vyhlazuje strukturu pokožky

  • ➢ Zrychluje proces hojení jizev a zabraňuje tvorbě všech druhů jizev a nedokonalostí kůže

  • ➢ Odstraňuje nerovnosti pokožky a jizvy po akné

  • ➢ Posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky

  • ➢Účinně bojuje proti akné u dospívajících i dospělých


Složení šnečího slizu:

Složení hlemýždího hlenu obsahuje pouze dva prvky - vodu + specifický protein, který je velmi účinný pro krásu a zdraví pokožky. Tento typ sekrece, je přirozeně bohatý na allantoiny, přírodní proteiny, vitamíny, kolagen, elastin, kyselinu glykolovou, sacharidy.Je vhodný pro všechny typy pleti, i pro ty nejcitlivější. Hlemýždí hlen je účinný a bezpečný, protože je dokonale kompatibilní s živými buňkami.
Jak se získá hlemýždí hlen?

  • V dnešní době je hlen získáván s respektem, který zachovává život šneků. Ve sledovaných laboratořích se tato vylučovaná slina shromažďuje ve velkém množství vody, která se filtruje a čistí od všech nečistot. Hlemýždi jsou pak vypuštěni do růžové zahrady, která se jim obzvláště líbí!

Proč je hlemýždí hlen tak účinný?

  • Struktura šnečí kůže se v mnoha ohledech podobá struktuře lidí. Obě sestávají z kolagenu a elastinu. Imunitní systém hlemýžďů se však liší způsobem, jakým reaguje na vnější agresi. Za účelem hojení ran nebo zastavení podráždění vylučuje tělo hlemýždě sliz, který se zhluboka hydratuje. Tento slin obsahující antimikrobiální peptidy, antioxidanty, měďné peptidy stimuluje zrychlenou regeneraci buněk. Hlemýždí hlen aktivuje funkci buněk přítomných v dermis a ty jsou odpovědné za konzistenci a pružnost pokožky.


S věkem a vlivem slunečního záření se množství fibroplastových buněk postupně snižuje. V důsledku toho dermis ztrácí pružnost, začíná se uvolňovat, póry se rozšiřují, objevují se vrásky. Kosmetický sortiment tianDe obohacený hlemýždí hlenem stimuluje produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové.Při péči o pleť bojuje proti škodlivým účinkům volných radikálů, které jsou jednou z hlavních příčin stárnutí kůže.
Výrobky obohacené hlemýždím hlenem, vyvinuté společností tianDe, zlepšují celkový vzhled pokožky. Kromě toho umožňují řešit problémy tradičně přisuzované věku: zbavit se akné, růžovky, podráždění způsobeného vnějšími faktory.


Rozhodli jste se používat naše produkty?

Můžete si napsat o osobní VIP kartu zákazníka, díky které ušetříte více jak 1/3 vašich peněz. ZDE


#lektorkaPK