Hubnutí na začátku roku

Je začátek roku a právě teď často slyším kolem sebe, že hodně lidí chce zhubnout.😌Někomu se přes vánoční svátky nehorázně zmenšilo oblečení ve skříni.

Další se rozhodl do léta do plavek.

Hubnutí neřeší jen ženy, ale i muži.

🍀Ať už je váš důvod jakýkoliv, je třeba si uvědomit, že vše má svůj čas a můžeme to zvládnout, jen musíme používat zdravý rozum a poslouchat své tělo.


❗️S hubnutím do týdne vám nepomohu, ale začít pracovat na své figuře a dát si na to „rozumný čas“ to společně zvládneme. Věřte, že je to i moje cesta. A pokud Vám budu udílet rady, tak je to přesně to, co dělám já.

❗️Další důležitý moment pro naše uvědomění je to, že kila na nás nenaskákala přes jednu noc a tudíž za jednu noc neodejdou. Nevěřím na „zázračné“ pilulky či nápoje, po kterých se prý samo zhubne. To není můj styl.➡️To proč má někdo nadváhu může mít mnoho příčin. Většinou se však s mými klientkami shodnu na stejných faktorech, které se u nás všech opakují. Jsou to STRES, PŘEKYSELENÍ a JÍDELNÍČEK, NEDOSTATEK KVALITNÍHO SPÁNKU a NEDOSTATEK "SPRÁVNÉHO" POHYBU.

😌Pokud myslím stres, tak ten může mít různé podoby. Můžete mít stres nárazový – onemocní vám dítě a nemáte hlídání, rozbije se vám pračka… Ale možná ještě horší je ten dlouhodobý. O něm ani psát nechci.

➡️Překyselení je v dnešní moderní době bohužel problém už i u dětí. Je způsobeno tím, co jíme, jak žijeme.A jídelníček? To je téma na delší dobu. Takže se mu také budeme společně věnovat.
Dalším bodem , který je třeba vzít v potaz, pokud to s hubnutím myslíme vážně je bezesporu POHYB. Toto téma si také zaslouží svůj článek (už jej pro vás chystám).


💕 Moje cesta k vysněné postavě nevede přes striktní diety, už mám na sobě vyzkoušeno, že žádnou DIETU nedodržím po dlouhou dobu. Moje cesta je ZMĚNA ŽIVOTNÍHO STYLU, stravovacích návyků a procesu DETOXIKACE, který má své zákonitosti a pravidla.

Zde je odkaz na moji stránku, kde se věnuji OČISTNÝM KŮRÁM.


A jak mně v mém hubnutí pomáhá navíc ještě tianDe?

V dalších příspěvcích popíšu produkty, které využívám k odstranění stresu, překyselení a pro doplnění energie.


💕💕Vše ostatní stavím na zdravé vyvážené stravě a pitném režimu 💕.

#lektorkaPK