Jak vzniklo TianDe?

Aktualizováno: 3. 10. 2020

TianDe vzniklo jako rodinná firma. Pár lidí se v roce 2009 rozhodlo vyrábět léčivé produkty, které nebyly do té doby na trhu, aby pomohli svým blízkým… Svými účinky a jedinečností v oblasti ženského zdraví expandovali do světa a dnes se nachází ve 32 zemích.


TianDe znamená v překladu „nebeská dokonalost“ neboli „dar z nebes“.

Výrobky spadají do oblasti kosmeceutiky, protože jejich obsah účinných látek je velmi vysoký.

Všechny bylinky pochází z Tibetu – oblast Belukha. Je to místo chráněné od veškeré civilizace. V této části se nachází Šambala, což je sakrální místo na planetě. Má výjimečnou energii a nachází se zde nejlepší léčitelé světa. Přímo do Šambaly je vstup jen na povolení .
Bylinky se sbírají podle astrologického kalendáře, v určitou hodinu, aby měly co nejvyšší účinnost. Jsou sbírány ručně

a zpracovány přímo v Číně, aby nebyly

kontaminovány a netrpěly převozem. Proto jsou účinky našich produktů tak vysoké.


TianDe mě přivedlo k studiu čínské medicíny a její filosofii.

V tianDe se nachází jak prastará čínská medicína, tak ajurvédská léčba, která má kořeny staré až 5.000 let. Stěží ji může dohnat chemický farmaceutický průmysl, který má za úkol potlačovat symptomy nemoci a parazitovat na utrpení nemocných lidí.


Doufám, že v TianDe i vy naleznete to, co potřebujete a můžete tak pomoci sobě i svým blízkým navrátit se k blíže k přírodě.


Rozhodli jste se používat naše produkty? Můžete si napsat o osobní VIP kartu zákazníka, díky které ušetříte více jak 1/3 vašich peněz. ZDE

#lektorkaPK