Naše RUCE jsou naší vizitkou.

Aktualizováno: 3. 10. 2020


Podle rukou se často prozradí náš věk. Stárnutí se na rukou projevuje mnohem dříve než na obličeji. Naše ruce vystavujeme každý den těžké zkoušce. Z našeho těla jsou nejčastěji namáčeny a omývány.

Ruce jsou stejně jako obličej vystaveny slunečnímu záření, projevují se na nich přechody z tepla do zimy.Pokožka na rukou je stejně citlivá jako na obličeji. Na hřbetech rukou, kde je velmi tenká má v podkoží jen minimum tukové tkáně, tam je nejcitlivější. I proto rychleji stárne. Na dlaních nejsou chloupky ani mazové žlázy proto zde pokožka hůře absorbuje jakoukoliv vlhkost.V péči o ruce je tedy nejdůležitější se zaměřit na dostatečnou hydrataci a zajistit ochranu před vysoušením.


V této době jsme nuceni si ruce umývat častěji jednoduše proto, abychom se vyhnuli všudypřítomným choroboplodným zárodkům. Používání horké vody a agresivního mýdla ovšem poškozuje ochrannou vrstvu pokožky, a to ve výsledku způsobí její další vysušování. Ideální řešení je používat na mytí rukou Jemný gel pro intimní péči, který obsahuje protizánětlivé a zklidňující přírodní výtažky z bylin - aloe, šalvěje, ženšenu, heřmánku, meduňky a také obsahuje tea trea olej a koloidní stříbro, které ničí bakterie, mykózy a plísně.


Důležité vyvarovat se mytí v horké vodě a po každém umytí rukou nebo použití dezinfekce na pokožku nanést krém na ruce.


Ke zjemnění pokožky na rukou může pomoci pravidelná procedura, kterou zvládnete i domácím prostředí. LÁZEŇSKÁ PROCEDURA V PÉČI O RUCE od tianDe má 3 kroky. Stačí, když připravíte enzymatický peeling hroznový, tělovou sůl Medová broskev a Mléčný krém na ruce.


Přesný návod, jak při této proceduře postupovat najdete v tomto videu:


Rozhodli jste se používat naše produkty? Můžete si napsat o osobní VIP kartu zákazníka, díky které ušetříte více jak 1/3 vašich peněz. ZDE

#lektorkaPK