Pečujte o zdraví svých zubů s TianDe.

Aktualizováno: 3. 10. 2020

Nabízíme zubní pasty s antibakteriálními složkami, kartáčky s unikátními štětinkami nebo zubní gely, které snižují citlivost zubů.Přípravky na zuby tianDe vám pomůžou vyřešit problémy s kazy, žlutými zuby, plakem a bolestivými dásněmi.


Zubní pasty tianDe obsahují přírodní antibakteriální složky.

V našem sortimentu najdete i pasty na bělení zubů. Vřele doporučuji nezapomínat na Fyto ústní vodu.
Zubní pasta Zelený čaj a ženšen Sanchi. Zajišťuje komplexní péči o ústní dutinu, důkladně odstraňuje zubní plak, pečuje o zdraví dásní, předchází zubnímu kazu a osvěžuje dech. Zubní pasta obsahuje přírodní antibakteriální složky extraktu ze zeleného čaje a mentolu. Extrakt z kořene ženšenu Sanchi pomáhá normalizovat metabolické procesy v tkáních parodontu. Vhodné pro pravidelné používáni díky jemné čisticí formuli na bázi hydratovaného oxidu křemičitého a absenci ve složení pasty fluoru, parabenů, triclosanu a chlorhexidinu. Doporučujeme používat společně s kartáčkem na zuby „Prodental“.

TYTO pasty jsou součástí řady Dr.Taiga, která využívá unikátní sílu rostlin, rostoucí v Taize. neobsahují fluorid, parabeny, umělé aromatické látky a barviva.

Zubní kartáčeky ProDental. Zajišťují šetrné čištění nejen zubů, ale i dásní, na kterých se hromadí až 90% ústních bakterií. Unikátní štětinky kartáčku pronikají do těžko přístupných míst, včetně mezizubních prostor a parodontálních kapes. Hlavu kartáčku lze sejmout a transformovat tak, aby se změnil úhel sklonu pro snadné čištění spodní části vzdálených zubů. Ergonomický tvar kartáčku umožňuje pohodlné používání, správnou a bezpečnou fixaci v ruce .
Zubní pasta ProDentalMá komplexní účinek na ústní dutinu. Aktivuje metabolické procesy v parodontu, přispívá k potlačení zánětlivých procesů v dásních. Urychluje regeneraci poškozených tkání, brání vzniku zubního kazu. Obsahuje peptidy, výtažky z heřmánku, kořene lékořice, ženšenu, oleje z hroznových jader a máty peprné. Zubní pasta prodental s přírodními výtažky a oleji působí na zuby a dásně přirozeně, neobsahuje fluor!


Díky správné péči bude váš úsměv zase o něco krásnější.

Každé ráno navíc odstartujete se svěžím dechem.Rozhodli jste se používat naše produkty? Můžete si napsat o osobní VIP kartu zákazníka, díky které ušetříte více jak 1/3 vašich peněz. ZDE #lektorkaPK