První pomoc při dámských nepříjemnostech

Aktualizováno: 18. 9. 2020
To je krása. Stále ještě máme nádherné letní počasí, užíváme si odpočinek s přáteli, úrodu na zahradě, grilování s rodinou, nová dobrodružství v podobě poznávání nových míst i lidí, turistické procházky, zmrzlinu, prosluněné dny plné pohody, příjemné letní teploty, koupání, plavání a další vodní radovánky.
Ale, co když se po plavání či užívání vodních radovánek objeví strašák jménem MYKÓZA.

Nepříjemný výtok a svědění je jeden z nejčastějších problémů, který přivádí ženu ke gynekologovi. Uvádí se, že vaginální mykózu za svůj život prodělá asi 75 % žen a mnohým z nich se záněty opakovaně vracejí.Příčin může být mnoho: antibiotika, hormonální změny, oslabená imunita, nevhodná strava (například s vysokým podílem cukrů), nevhodné prádlo, koupání v přírodě….

Právě teď je koupání v přírodě velmi diskutovaným tématem.Jak už jsem psala ..., krásné letní počasí, ale… .

Čím dál, tím více se dozvídáme o místech, kde je voda nevhodná pro koupání. Jenže tato statistika samozřejmě nezahrnuje absolutně všechny vodní plochy kolem nás.
Co teď? Koupat? Nekoupat? Je vůbec nějaká prevence? A co když už se nám to nepovede? Užijeme si příjemné vodní radovánky. Zchladíme se. A když vylezeme z vody, už to na sobě poznáme. Někdy je to jen nepříjemný pocit, jindy se dostaví svědění, pálení,.. výtok.

Která žena někdy zažila, ví o čem mluvím.Jak se většina žen zachová? Zajdou do lékárny. Začnou hledat pomoc a radu na internetu.

Také jsem si pročítala články, které se věnují tomuto tématu. Snad nejhorší rada, kterou jsem si přečetla, byla: chodit se koupat s tamponem (i mimo menstruaci). Přitom používání tamponů mimo menstruaci je absolutně nevhodné!!!


Jestliže žena nemá menstruaci, zavede si suchý tampon a jde do vody, dojde k tomu, že se tampon přes šňůrku nasákne tekutinou z okolí, která je třeba nevalné kvality a tuto vodu odvede přímo do velmi citlivých ženských partií. Mimo to při zavádění tamponu dochází k vysušení přirozeného ph poševního prostředí a to může být samo o sobě spouštěčem ženské mykózy.


Dříve si ženy dovedly pomoci díky sedacím koupelím v bylinkách. Bylinky dovedou přirozeně harmonizovat ph intimních ženských partií, dovedou zklidnit, zchladit i hojit.My v tianDe máme pro tyto všechny případy péče o naše ženské zdraví speciální bavlněné vložky, které fungují jako bylinné obklady a dovedou nám pomoci vyřešit všechny naše ženské problémy. Myslím tím nejen pomoc od nepravidelné nebo dlouhé a bolestivé menstruace, ale též problém s otěhotněním či menopauzou.


Vraťme se však k již zmiňovaným mykózám. I na tento choulostivý problém máme řešení. Jsou jím naše vložky Jemná péče, které jsou speciálně vyvinuty pro řešení problémů s pohlavním a močovým ústrojím.


Pokud se rozhodnete používat vložky tianDe, jistě vás mile potěší to, že nejsou vyráběné z drceného plastu, jako jiné, běžně prodávané v drogerii. Bude se vám líbit, že nejsou bělené chlórem, a tudíž chemické výpary nejdou přes sliznice přímo do vašeho těla. Velmi příjemné je i to, že lepidlo používané pro stabilní uchycení vložky není průmyslové, ale potravinářské, takže nemůže mít žádné nepříznivé účinky pro váš organismus. Bylinné vložky od tianDe jsou bavlněné a obsahují bylinné extrakty a některé přímo sušené bylinky. Mají vysokou savost a jsou prodyšné. Máme v nabídce vložky menstruační, terapeutické, ale též velký výběr intimek, které zaručeně uspokojí potřeby každé ženy.Velmi často od svých klientek při prvním rozhovoru o našich bylinných vložkách slýchám, že vložky nenosí, že jsou rády, že už je nepotřebují, …

Ale jakmile vyzkouší, zažijí tem komfortní pocit, jakmile jim vložky pomohou vyřešit některý nemilý, choulostivý problém, už na ně nedají dopustit.


Chystáte se vyzkoušet na vlastní kůži bavlněné vložky od tianDe? Jsem Vám k dispozici s radou podle čeho a jak si pro sebe vybrat ty správné.


Rozhodli jste se používat naše produkty?

Můžete si napsat o osobní VIP kartu zákazníka, díky které ušetříte více jak 1/3 vašich peněz. ZDE

#lektorkaPK