Rok 2020 byl jiný - jak jinak to nazvat?


Možná díky tomu se dívám více zpět, bilancuji delší období. Dnes se ohlížím za svojí prací a dostala jsem se 3,5 roku zpátky. V té době jsem pracovala jinde, jinak, skončila mi mateřská dovolená…


Pracovala jsem s kosmetikou, pracovala jsem jako vizážistka, učila jsem ženy, jak se mohou samy nalíčit, měla jsem svoji Beauty akademii. Neměla jsem žádné přesné další cíle, myslela jsem, že jsem spokojená.

Do cesty mi přišlo tianDe. Jako jedna z mnoha značek kosmetiky. Vůbec jsem netušila, že právě tianDe udělá tak velký zlom v mém životě, v mé práci i v mém myšlení.

Nejprve to bylo jen vyzkoušení několika produktů. Netrvalo dlouho a začala mě oslovovat „východní filozofie“, Tradiční Čínská medicína, Ajurvéda…TianDe to jsou produkty , které jsou vyráběné dle receptur starověké číny.


TianDe však nejsou jen produkty. Pochopila jsem, že tianDe je životní styl, styl péče o sebe o své

tělo i o svůj vzhled.


TianDe to není jen péče pro ženy, tianDe má produkty pro celou rodinu.


TianDe nepomáhá jen řešit problémy s kůží, vlasy, ale také problémy s pohybem bez bolesti, ženské problémy. TianDe se zaměřuje především na prevenci.


Pamatuji si, když jsem se začala s tianDE seznamovat. Na můj Dámský večer jsem pozvala Martinu a ta tam povídala o všech produktech. Bylo to takové množství nových informací. Hodně, opravdu hodně mě to oslovilo a říkala jsem si, že tohle všechno bych chtěla znát, že tohle všechno bych chtěla umět předávat dále…


No, teď jsou to právě 3 roky, kdy jsem založila svoji tianDe akademii. Nejprve jsem se musela hodně učit, ale potom jsem začala tyto informace předávat dále. Dělám to dodnes. Je to moje práce, můj koníček a možná i poslání.


Už se dívám na svět jinýma očima. Důraz ve svém životě i práci kladu na prevenci.

Můj životní styl vychází z přírodních věcí, snažím se k sobě pustit co nejméně chemie, mám ráda přírodu, jednoduchost a pozitivní myšlení.


Stále mám svoji Beauty akademii

  • · už však neučím jen ženy, jak se mohou samy nalíčit

  • · už učím také pečovat o svoje tělo (to potřebují ženy i muži)

  • · už učím péči jako rituál / návyk

  • · samozřejmě, že kurzy líčení nikdy neopustím, ale součástí každého takového kurtu je i čištění pleti … péče …

Druhá část mé práce je tianDe akademie

  • · v rámci tohoto projektu představuji produkty tianDe

  • · učím své zákazníky, jak mají poslouchat své tělo

  • · řeším problémy s vypadáváním vlasů, kvalitou pleti, bolestmi zad, ale i ženské problémy (menopauza, problém s otěhotněním, nepravidelná menstruace …)

  • Třetí část mé práce je Klub Donna, jehož jsem ambasadorkou.Když se vrátím malinko zpět, tak musím napsat, že právě tianDe mi přeneslo řád do mé práce, tím nemyslím produkty.


V tianDE jsem poznala zajímavé lidi, kteří mě naučilito, co teď dělám.


Jedním z těch lidí je Renata Králová. Renata mi nezadává práci, není můj šéf, neposílá mi úkoly, ani nekontroluje to, co dělám. Ale ona má svůj styl. Od ní mám okoukáno – naučeno, že to, co dělám, dělám s láskou, dělám každý den, dělám pro sebe ne pro ni. Díky tomu mám výsledky v práci, kterou mám opravdu ráda. Díky tomu mohu pracovat z domova. Díky tomu, že jsem pochopila, že svoji práci řídím já. Odměnu za svoji práci dostávám také já a kontroluji se zase jenom já. A toto krédo předávám dále


Za ty 3,5 roku u tianDe jsem produkty představila už hodně lidem. A za tu dobu jsem si vytvořila i TÝM těch, kteří mají mají produkty tianDe rádi stejně jako já. Já jim nedávám práci ani úkoly, nekontroluji jak a kdy pracují, vidím však jejich výsledky. Mohu jim pomoci radou vzorem. To záleží na každém, co si ode mě vezme, načerpá.


Teď vím, že tohle je moje cesta, tohle mě baví.

Moc ráda zvu všechny kolem mě do tianDe. Nezáleží na tom, zda chcete vyzkoušet tyto produkty, zda si chcete tuto kosmetiku a drogerii kupovat pro svoji potřebu se slevou a nebo zda si chcete přivydělat i nějaké peníze. Nebojte se nebudete muset zvonit na sousedy nebo cizí lidi a nabízet, ani já to nedělám. Mohu vás naučit to, co dělám já. Stačí, když se rozhodnete, ozvěte se mi a společně naplánujeme to, co vám bude vyhovovat nejvíce.


Všechny tyto myšlenky si můžete pustit v tomto videu:

Těším se na rok 2021.

Těším se na vše nové, co mi do života přinese.

Těším se na Vás.

#lektorkaPK