Soli, které vyživují a zajišťují zdravý vzhled pokožky

Aktualizováno: 3. 10. 2020

Od starověku lidé znali mnoho prospěšných vlastností mořské soli na celkový stav lidského organismu.


Soli od TianDe nabídnou vyživující péči celému našemu tělu. Skládají se z výtažků z ovoce, oliv a mořských řas. Příjemně provoní koupel nebo nám zpříjemní 2 - 3 krát týdně sprchování. Účinně zbaví tělo, ruce a nohy nečistot a toxinů. Jemné tělové soli naši pokožku vypnou, změkčí a zlepší její prokrvení. Obsahují různé extrakty

a éterické oleje. Patří mezi nejoblíbenější produkty tianDe.Tyto soli se vyznačují krémovou texturou, jsou jemně vonící, vyživují a čistí pokožku, obnovují její přirozenou zář a zároveň stimulují její metabolismus.

Ale dělají mnohem víc než to! Obsahují 70% mořských solí a jsou silně obohaceny minerály a vitamíny, které jsou nezbytné pro zářivou pokožku. V tělových solích najdeme:

 • draslík, který reguluje hladinu vlhkosti a zlepšuje pronikání živin do buněk, ale také stimuluje metabolické procesy a podporuje dělení buněk.

 • vápník, který stabilizuje metabolismus, posiluje pojivovou tkáň, urychluje regeneraci tkáně a chrání před infekcemi.

 • brom má na protistresové, baktericidní a antiseptické vlastnosti

 • hořčík, který prodlužuje buněčný cyklus a působí jako hypoalergenní látka

 • sodík - dodává energii a reguluje vlhkost buněk.


Tradiční receptura umožňuje snadné rozpuštění solí ve vodě.

Soli by měli by být používány na mírně zvlhčenou pokožku pomocí jemné masáže, aby se urychlilo jejich pronikání do pokožky.

Soli účinně bojují proti celulitidě

a mohou být také používány několikrát týdně k regeneraci problémových partií. Při pravidelné masáži tělové soli vyhladí povrch pomerančové kůry na pokožce a postupně ji vyhladí.

Tělové soli jsou také vhodné pro manikúru a pedikúru, díky nim může být pokožka našich rukou a nohou dokonale udržovaná, měkká a zdravá.

Ve spojení s krémem na nohy s hadím tukem mohou soli dokonce překonat kožní onemocnění, jako je atopická dermatitida, lupénka nebo dokonce ekzém.


Někteří naši zákazníci používají tento produkt jako sprchový gel. Soli mají další úžasnou sílu, uklidňují nervy, uvolnit smysly a připravují tělo na dobrý noční spánek. Sprcha se solemi před spaním proto zajišťuje úplný odpočinek pro tělo i mysl.
V současné době si u nás v můžete vybrat z těchto variant:

 • Tělová sůl s krystaly z Mrtvého moře

 • Tělová sůl Zelený čaj

 • Tělová sůl Grapefruit

 • Tělová sůl Medová broskev

 • Tělová sůl Horký zázvor

 • Tělová sůl s mořskými řasami

Tělové soli jsou univerzálním produktem, který nejen vyživuje a zajišťuje zdravý vzhled pokožky, ale také nabízí lahodný relaxační požitek.

Vyzkoušejte to a vytvořte si vlastní názor na toto téma!


Rozhodli jste se používat naše produkty? Můžete si napsat o osobní VIP kartu zákazníka, díky které ušetříte více jak 1/3 vašich peněz. ZDE

#lektorkaPK