Levandulové a detoxikační náplasti na nohy

deto.png

Ptáte se, jak fungují detoxikační náplasti  a jestli je vůbec možné, aby se tímto způsobem detoxikoval organismus?

 Funkčnost detoxikačních náplastí je ověřená staletími a vychází z tradiční čínské medicíny.

    Nedůvěru vyvolává většinou neznalost principu jejich fungování.

Velkou chybou je například spojovat zabarvení náplastí s mírou úspěšnosti detoxikace. Zabarvení náplastí není měřítkem, ale pouhou reakcí vlhkosti s látkami obsaženými v pytlíčcích.

   Známkou úspěšně probíhající detoxikace je postupné vymizení symptomů (únava, bolesti hlavy, nevolnosti, nachlazení apod.)

   V sáčcích, které se lepí na chodidla, jsou obsaženy extrakty přírodních látek, které mají schopnost absorbovat toxické látky z těla přes kůži. Náplast pracuje prakticky na stejném principu jako strom, který získává svými kořeny ze země vodu a živiny v ní obsažené mnohdy až do výšky několika desítek metrů. Tento systém výživy je postaven na principu osmotického tlaku, díky němuž rostliny dokáží ze země přijímat to, co potřebují. A naše náplasti pracují velmi podobně.

    Proč chodidlo? Dlaně a chodidla jsou místy s největším počtem reflexních bodů. Ty fungují na systému meridiánů (kanálů), které propojují jednotlivé orgány a části těla. Přičemž právě na chodidlech najdeme nejvíce nervových zakončení (více než šedesát reflexních bodů).

    A jak tedy náplast funguje? Její aplikace vyvolá zahřátí, aktivaci a otevření pórů kůže. Tím se urychlí proces vylučování toxických látek. Působením všech složek obsažených v pytlíčcích dochází současně k narušení atomů vody v organismu, čímž se spouští čistící proces. Toxické látky se mnohem rychleji vylučují z krve a lymfatickým systémem odcházejí pryč. (Nejen do náplastí.) Pro zjednodušení si náplasti představte jako motor auta. Ten nastartuje celý systém a spodiny odcházejí pryč výfukem. V našem případě jsou vylučovány toxické látky při detoxikaci (nastartování) potními žlázami po celém těle, dále močí a stolicí.

Levandulová_náplast.png

AKTIVNÍ LÁTKY:

  • Extrakt z bambusové třtiny – dokáže vytáhnout toxiny z povrchu kůže, urychluje detoxikaci a regeneraci buněk

  • Semena buku lesního – mají stahující a antiseptický účinek, aktivují proces odstraňování odpadních produktů

  • Pomeranč hořký – urychluje látkovou výměnu, celkově posiluje

  • Chitin – výkonný přírodní magnet, který absorbuje toxiny vylučované v organismu – odpadní látky, soli a těžké kovy

  • Fazole adzuki – zbavuje organismus toxinů, pomáhá odstraňovat nadbytečnou tekutinu.

kyssel + detox.jpg
podiatrist-cardiff.png